Värsked tööpakkumised

Kõnekeskuse juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 71031

Tööpakkumise number

71031

Töö kirjeldus

Kõnekeskuse juhtimine, ladusa töö korraldamine ja kontroll
Kõnekäsitlusteenuse kõrge kvaliteedi tagamine
Müügitegevuse planeerimine, organiseerimine
Läbirääkimiste pidamine klientidega
Aruandluse koostamine

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus
Meeskonna juhtimise kogemus
Hea eesti, vene ja inglise keele oskus
Hea suhtlemise ja eneseväljendusoskus, võime leida probleemidele kiireid lahendusi
Iseseisvus, algatus- ja organiseerimisvõime

Kasuks tuleb:
Eelnev töökogemus telefoniteeninduse või klienditeeninduse valdkonnas
Täiendava võõrkeele oskus
Elurõõmus ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimeline töötasu
Koolitused
Suhtlemine paljude välisfirmade juhtidega
Huvitav töö kiirelt arenevas ettevõttes
Eneseteostuse võimalus
Kaasaegne töökeskkond

AS Eesti Info Keskus on 2003/2004 Fontese poolt läbiviidud uuringus tunnistatud parimate tööandjate hulka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2006

AS Eesti Info Keskus pakub üheteistkümnendat aastat kvaliteetseid teenuseid Eesti info- ja kõnekeskuste turul. Firma on stabiilselt kasvanud tänu professionaalsele, ambitsioonikale ja nooruslikule kollektiivile.
Kõnekäsitlusteenust pakume kodu- ja välisklientidele kaubamärgi Nordic Skyline alt.