Värsked tööpakkumised

Kõnekaardi müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119354

Tööpakkumise number

119354

Töö kirjeldus

Kõnekaardi müügijuhi tööülesannete hulka kuulub kõnekaardi müügivõrgu haldamine, müügitulemuste analüüs, koostöös kõnekaardi turundus- ja tootejuhiga müügikampaaniate korraldamine, stardipakettide komplekteerimise korraldamine.
Töö on liikuv.

Nõudmised kandidaadile

• väga hea suhtlemisoskus ja soovi suhelda
• eesti ja vene keele valdamine ning arusaamine inglise keelest
• hea analüüsivõime
• initsiatiivikus
• oskus ise planeerida oma tööd
• avatus ja paindlikkus

• Töö eeldab auto juhtimise oskust

Pakume Sulle eneseteostus- ja arenemisvõimalusi tugeva organisatsioonikultuuriga rahvusvahelises keskkonnas, ametiautot ning korralikku töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
14. august 2007

Eesti suuruselt teine mobiilsideoperaator Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mille eesmärk on pakkuda parima hinnaga kvaliteetseid mobiilsideteenuseid nii era-kui äriklientidele. Tele2-l on Eestis 500 000 klienti, ettevõtte käive oli 2006. aastal ligi 1,7 miljardit krooni. Lisainformatsioon Internetist: http://www.tele2.ee .