Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #176413

Kondiiter/pagar

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tortide, saiakeste, kringlite ja muude kondiitritoodete küpsetamine, koogid, struudlid jne.

Nõudmised kandidaadile

Suur ja perspektiivne töökogemuste pagas, mitte vähem kui 10 aastat. Restorani ja hotellimajanduse süsteemide tundmine. Eelistatud on naisterahvad. Soovitav on vene keele oskuse omamine. Väga oluline on, et oleks olemas ka oma retseptid ja uute ideede genereerimis oskus.

Kaasaegset töökeskonda, stabiilset ja püsivat töövõimalust. Väike ja väga sõbralik töökollektiiv. Arenemisvõime eurotasemel köögis. Isikliku auto tasuta parkimisvõimalus.

Lisainfo

Väga hea ja mugav töökeskond, väike kollektiiv. Töö hakkab toimuma koos ühe peakoka ja 3 saaliteenindajaga. Vajalik kehtiv hügieenitõend.

Tööpakkumise number
#176413

Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2009
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Uus ja hubane ning omapärane väike Prantsuse stiilis kohvik asub Narva maanteel. Menüüs on suur saiakeste ja kondiitritoodete valik. Igapäevaselt pakume ka erinevaid päevapraade-ja suppe. Eraldi on veel ka a´la carte menüü, kus on siis supid, praed ja pastad ning joogikaart.

Vaata rohkem