2023-08-23 14:48:55

KONDIITER

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma rõõmsa kollektiiviga liituma kohusetundlikku ja õpihimulist KONDIITER/KLIENDITEENINDAJAT!

Küpsetamine on sinu kirg? Armastad inimestega suhtlemist? Tahaksid töötada Eesti magusaimas kohvikus koos rõõmsate kolleegidega? Tule ja liitu Tassikoogid kohviku perega!

Ootused kandidaadile

Sobid meile hästi, kui:

* Armastad küpsetamist ja oled ka varasemalt kondiitrina töötanud

* Tunned end mugavalt klientidega suheldes

* Oled hea organiseerimisvõimega ja vastutustundlik

* Tuled hästi toime ka pingelistes olukordades

* Oled valmis töötama ka tähtpäevadel, mil meie hõrgutisi eriti palju ostetakse

* Oled meeskonnamängija

* Räägid inglise keelt

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

* Tööd graafiku alusel

* Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid

* Tulemuslikku töötasu

* Sõbralikku töökeskkonda

* Erialal arenemiseks koolitusi

* Iga kuu viimasel reedel tervislikku lõunasööki firma kulul

* Kord kuus psühholoogi nõustamist ettevõtte kulul

* MyFitness spordiklubi toetust

* Kord kvartalis põnevad ühisüritused kogu meeskonnaga – restoranikülastused, koolitused jms