Töö kirjeldus

Kondiitri tööks on vastavalt retseptidele ja tellimustele Saialille kvaliteediga kondiitritoodete valmistamine.

Otsime inimest, kelle jaoks on tähtis võimalus uute toodete loomisel rakendada nii omandatud kogemusi, kui ka katsetada omi ideid.

Ootused kandidaadile

Töö saamisel on oluline eelnev kondiitri töö kogemus ja oskused, armastus küpsetuskunsti ning huvi hea toidu ja toorainete vastu. Hindame eksperimentaalsust ja avatust.

Ootame kolleegi, kes on töökas, korrekne, täpne ja aus. Ja muidugi oleme kõik Saialilles heatujulised ning peame tähtsaks meeskonnatööd.

Ettevõte pakub

Pakume:
*huvitavat ja mitmekülgset tööd arenevas väikeettevõttes
*sõbralikke kolleege
*kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid
*ettevõttesiseseid soodustusi
*puhkust suvel
*puhkepäevi nädalavahetusel ja riigipühadel

Lisainfo

Palume lisada lühike, vabas vormis, motivatsioonikiri.
Lisainfo 55534222

Tööpakkumise number
#665343

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6 - 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
25. september 2020
Kuulutus sisestati:
27. august 2020
Kondiiter Kondiiter

PÖÖRIPÄEV OÜ

Pagariäri "Saialill" on Tartu ainuke klassikaline pagariäri, kus tooted valmivad otse müügisaali kõrval. Toodete sortimendis on kõik, mis ühes pagariäris olema peab - alates leivast kuni tordini. Hindame puhtaid maitseid ja kvaliteetseid tooraineid ning pakume klientidele igapäevaselt seda, mida puhta südametunnistusega soovitaksime ka oma sõpradele.

Vaata rohkem

Kondiiter
You are applying to:
Kondiiter