Värsked tööpakkumised

Kondiiter

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 603370

Tööpakkumise number

603370

Firma nimi peidetud kondiiter

Töö kirjeldus

Otsime säravat kondiitrit, kes naudib küpsetamist ning tortide ja kookide valmistamist. Töö toimub ühes vahetuses graafiku alusel (nn pikk ja lühike nädal). Väljaõpe kohapeal.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat naudib küpsetamist, on tööle pühendunud, oskab aega hästi planeerida, on loova suhtumise ning väga hea käega. Kasuks tuleb varasem töökogemus kondiitri- või pagaritööstuses.

Pakume toetavat ning sõbralikku meeskonda, motiveerivat töötasu ning omatöötaja soodustusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2019

Eesti Leivatööstus on traditsiooniliste pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Rukkileivad, peenleivad, saiad, sepikud, tordid, koogid ja küpsised on pika nimekirja lühike kokkuvõte. Asume Tartus, Ringtee 2 tootmisruumides, kus valmib pea kolmandik piirkonna ja ligemale viiendik kogu vabariigi pagari- ja kondiitritoodetest. Eesti Leivatööstuse missiooniks on populariseerida eestimaist toodangut, võimaldades tarbijale parimat hinda ja kvaliteeti.