Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345360

Kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

3.1 toorainete ettevalmistamine.
3.2 taigna valmistamine, küpsetamine, täidiste, katete ja kaunistuste valmistamine, sh kreemid, glasuurid ja puisted.
3.3 erinevatest pooltoodetest kondiitritoodete valmistamine;
3.4 toodete kaunistamine ja viimistlemine
3.5 valmistoodete pakendamine, ladustamine

Ootused kandidaadile

ausus
kliendisõbralikkus
meeskonnatööle orienteeritus
positiivne ellusuhtumine
kondiitri kutse

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
tööd sõbralikus kollektiivis

Lisainfo

Tööaeg teisipäevast laupäevani, vabad päeavd pühapäev ja esmaspäev. Tööaeg kella 8-16.30. Vajame töötajait Lõunakeskuses asuvasse kiirtoidurestorani MELU.

Tööpakkumise number
#345360

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2014

Astri Grill AS haldab Tartus kolme söögikohta. Lõunakeskuses asuvad "Free Caffee" ja "Melu" ning Eedeni keskuses pubi "7 päeva".

Vaata rohkem

Kondiiter