Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222613

Kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kookide ja erikujuliste tortide valmistamine (mitmekorruselised tordid, temaatilised tordid, pulmatordid).

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus kondiitrina.
Loomingulisus ja kiirus.

Kasuks tuleb:
eelnev cateringi töökogemus
erialane haridus

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd arenevas toitlustusettevõttes.
Huvitavaid väljakutseid.
Palk 60-80 krooni tunnis.

Tööpakkumise number
#222613

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
18. märts 2011

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on 1996 aastal Eesti kapitalil asutatud ettevõte, mis tegeleb toitlustuse ehk catering teenuse pakkumise ja üritusteks
vajamineva inventari rentimisega.

Vaata rohkem

Kondiiter