Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298276

Kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kondiitritoodete valmistamine restoranis

Ootused kandidaadile

  • omad erialast kutsetunnistust
  • omad erialast töökogemust vähemalt üks aasta
  • suudad ja tahad iseseisvalt töötada ja mõelda
  • oskad ja tahad oma kliente positiivselt üllatada
  • väga hea eesti keele oskus ja vähemalt algtasemel inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi
  • tööd graafiku alusel

Lisainfo

Otsime kondiitrit Rootsi laevale alates märts 2013.

Tööpakkumise number
#298276

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2013

AS Tallink Grupp on oma 18 laeva ning 6 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Hetkel on meil 4 hotelli - Tallinna südalinnas Tallink City Hotel, kesklinnas Tallink Spa&Conference Hotel ning Tallink Express Hotel ning kesklinnast mõnevõrra eemal PiritaTOP SPA Hotell. Et tagada meie klientide rahulolu, võtame oma töökasse kollektiivi juurde veel ühe liikme.

Vaata rohkem

Kondiiter