Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #455087

Kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tortide ja teiste pagari- ja valikpagaritoodete tootmine, eritellimustortide sh pulmatortide valmistamine ja komplekteerimine, makroonide ja trühvlite tootmine, tooraine tellimine, puhtuse hoidmine.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus kondiitrina, hoolsat ja korrektset kätt, armastust puhtuse vastu, head pingetaluvust, rõõmsalt meelt ja kirge kaunite tortide vastu:)

Püsivat töökohta kasvavas tordibutiigis, toetavat ja mõistvat meeskonda, arenemisvõimalust ning loomingulisust.

Tööpakkumise number
#455087

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2017

Ristikheina Kohvik on väike kodukohvik Pelgulinna südames, mida tuntakse eelkõige maitsvate, puhtast ja rikkalikust toorainest valmistatud uhkete tortide ja saiakeste poolest. Kohvik on saanud aastaseks ja võitnud pelgulinlaste südamed. Tule ja arene koos meiega!

Vaata rohkem

Kondiiter