Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219407

Kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

põhiliseks ülesandeks on kondiitritoodete valmistamine,
biskviidi küpsetamine,
plaadikookide ja tortide valmistamine,
kondiitritoodete kaunistamine

Ootused kandidaadile

oskus iseseisvalt oma tööd organiseerida
olema võimeline meeskonnatööks
käte osavus, loovus, ilumeel
varasem töökogemus

Ettevõte pakub

korralikku töötasu
sõbralikku kollektiivi
arenuvõimalust

Tööpakkumise number
#219407

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. märts 2011
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2011
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Reval Kondiiter OÜ loodi 2008. aasta kevadel, mil selle omanikud müüsid 1992. aastast tegutsenud AS Balti Sepik suurtootmise ja alustas Reval Kondiitri kaubamärgi all käsitsi valmistatud pagari ja kondiitritoodete tootmist.

Reval Kondiitrile on väga olulised toodete kvaliteet- hea maitse ja väljanägemine.
Meie suurimateks partneriteks on Reval Cafe, Prisma, Rimi, Stocmann, Tallinna Kaubamaja, Statoil, Tallink Grupp.

Vaata rohkem

Kondiiter