Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291051

Kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Erinevate kondiitritoodete valmistamine nii restorani kui ka cateringi tarbeks
  • uute toodete ja retseptide loomine
  • köögi ja oma töökoha korrashoid

Ootused kandidaadile

Eeldame et:

  • oled eelnevalt töötanud kondiitri ametikohal vähemalt 3 aastat
  • omad erialast haridust
  • oled võimeline iseseisvalt ilma juhendamise ja retseptideta töötama
  • suudad vabalt suhelda eesti keeles
  • oled oma töös kiire ja talud hästi pinget
  • oled valmis töötama liikuva graafiku alusel
  • oled korrektne, aus ja puhtust armastav
  • oskad arvestada toorainete koguseid

Kasuks tuleb:
  • kehtiv toiduhügieenikoolituse tunnistus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
  • arenguvõimalusi
  • loomingulist tööd
  • toredat meeskonda

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Ruunoja 1 (endine Suur-Sõjamäe 27e)

Tööpakkumise number
#291051

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 950 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
6. november 2012

Profood Invest OÜ (Event Catering) on 2006.aastal asutatud ettevõte, mille põhitegevuseks on toitlustuse ehk catering-teenuse pakkumine kliendi poolt valitud kohas ja ajal. Lisaks korraldab Event Catering igapäevatoitlustust mitmes söögikohas Tallinnas ja selle lähiümbruses.

Vaata rohkem

Kondiiter