Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #188409

Kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kondiitri ülesanneteks on Meriton Worldi erinevateüksuste tarbeks (peamiselt kohvik Mademoiselle) kondiitritoodete valmistamine vastavalt laekunud tellimustele.

Ootused kandidaadile

  • erialased oskused ja teadmised
  • varasem töökogemus kondiitrina/pagarina
  • meesonnatöö valmidus
  • kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
  • eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • nooruslikku töökollektiivi
  • meeldivat töökeskkonda
  • eneseteostusvõimalust
  • omatöötajate soodustusi

Lisainfo

CV palume saata koos palgasooviga märgusõnaga "kondiiter".

Tööpakkumise number
#188409

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2009

Meriton Hotels Group on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 1. mail 2009 avas uksed 301-toaline Meriton Conference & Spa Hotel (301 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, Wellness spaa, vee- ja saunakeskus, sprodiklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Meriton Hotels pakub mitmesuguseid toitlustusvõimalusi. Otsime oma meeskonda professionaalseid, töökaid, positiivseid ja teotahtelisi inimesi. Kui oled valmis looma klientidele ja kolleegidele positiivseid elamusi, siis võta ühendust ja/või saada CV Meriton Hotels personaliosakonda. Otsime juulis avatavasse Angerja tootmisüksusesse kondiitrit.

Vaata rohkem

Kondiiter