Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343003

KONDIITER

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kondiitritoodete valmistamine vastavalt firma poolt välja töötatud retseptuuridele ning esitatud tellimustele.
Pulmatortide ning erikujuliste tortide valmistamine vastavalt klientide esitatud eritellimustele.
Erinevate tordikaunistuste valmistamine.

Ootused kandidaadile

* väga head erialased oskused,
* varasem töökogemus kondiitrina,
* täpsus ja kohusetundlikkus,
* puhtus ning korrektsus töökohal,
* hea joonistamisoskus ning stiilitaju,
* kasuks tuleb varasem kogemus pulmatortide tegemisel.

Ettevõte pakub

* Kindlat töökohta ja sissetulekut
* Vaheldusrikast tööd, milles on nii masstoodangut kui individuaalset lähenemist eeldavaid eritellimusi,
* Enesetäiendamis- ning koolitusvõimalusi,
* Toredat seltskonda,
* Vahetustega tööd (ühes vahetuses on kaks kondiitrit)
* Saiakesi hommikukohvi kõrvale ning lõunasööki.

Tööpakkumise number
#343003

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 800 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
19. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
Head töötulemused tõstavad ka palka.

on Viimsis asuv kondiitri- ja pagaritoodete tootmisega tegelev ettevõte, mis on tegutsenud juba üle kümne aasta. Violia Kondiitrid on kuulsad kaunite erikujuliste tortide ning pulmatortide poolest. Meie torte, kooke ning pagaritooteid võib leida Prismade, Stockmanni ning Tallinna Maksimarketite lettidelt. Samuti meie kauplusest Viimsi keskuses.

Vaata rohkem

KONDIITER