Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244672

Kondiiter

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kondiitri ülesanneteks on Meriton Hotels Group´i erinevate üksuste tarbeks kondiitritoodete valmistamine .

Ootused kandidaadile

  • erialased oskused ja teadmised
  • varasem töökogemus kondiitrina
  • eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil
  • kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

  • meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • omatöötajate soodustusi

Tööpakkumise number
#244672

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
17. november 2011

Meriton Hotels Group on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Conference&Spa Hotel, Meriton Old Town Hotel, Meriton Old Town Garden Hotel ja Villa Mary. Meriton Hotels pakub mitmesuguseid toitlustusvõimalusi. Otsime oma meeskonda professionaalseid, töökaid, positiivseid ja teotahtelisi inimesi. Kui oled valmis looma klientidele ja kolleegidele positiivseid elamusi, siis võta ühendust ja/või saada CV Meriton Hotels personaliosakonda. Otsime oma meeskonda kondiitrit.

Vaata rohkem

Kondiiter