Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320264

Kondiiter

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

pagari- ja kondiitritoodete valmistamine retsepti järgi
kaasamõtlemine uute toodete juurutamisel

Ootused kandidaadile

hea käsi ja küpsetamisoskus
loovus ja kaasamõtlemine
ausus ja kohusetundlikkus
täpsus
puhtus
tööpäeva varajane alustamine

Ettevõte pakub

paindlikku töögraafikut
ausat palka
töötaja soodustusi
sõbralikku töökollektiivi
head töökeskkonda

Lisainfo

Otsime kondiitrit Müüriääre kohvikusse. Suvel on töökoormus suurem, talvel väiksem. Kondiitrit õpetab välja Eesti kuulsaim kondiiter Nadežda Kaarma.
Eelkõige peame oluliseks kutsumust ja armastust oma töö vastu. Kondiitripaberid tulevad kasuks, kuid pole määravad.

Tööpakkumise number
#320264

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
16. september 2013
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

MAXIME OÜ on pereettevõtte, mille üks tegevusaladest on toitlustamine.

Müüriääre kohvik on kuulus oma võrratute küpsetiste, maitsvate pirukate ja värskete salatite poolest. Omanäoline interjöör ja hea aura on teinud Müüriääre
kohvikust Haapsalu turismimagneti.

Vaata rohkem

Kondiiter