Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70359

Komponendiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Leida alternatiivseid komponente materjalihinna alandamiseks olemasolevatel ja uutel projektidel.
  • Leida alternatiivseit tootjaid materjalihinna alandamiseks olemasolevatel ja uutel projektidel.
  • Alternatiivsete komponentide/tootjate informatsiooni haldamine andmebaasis
  • Tooteinseneride abistamine komponentide/tootjate leidmisel uutele projektidele

Ootused kandidaadile

  • tehniline kõrgharidus
  • väga hea inglise keele oskus
  • süsteemsus, täpsus
  • analüüsivõime
  • hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmisettevõttes

Ettevõte pakub

  • eneseteostust ja arenemisvõimalust
  • arengut toetavat üld- ja valdkonnaspetsiifilist koolitust
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • kaasaegset töökeskonda
  • rahvusvahelist töökogemust
  • arenguvõimalust kiiresti arenevas meeskonnas

Tööpakkumise number
#70359