Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325236

Komplekteerimisosakonna meister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* igapäevane aktiivne suhtlemine pakkijatega, pakkimise kiire,korrektne ja õigeaegne organiseerimine
* kauba ja vajalike vahendite komplekteerimine pakkijatele, vajalike dokumentide vormistamine
* pakkimisest tagasitulnud kauba kvaliteedi kontrollimine ja komplekteerimine lähetuseks
* lao korrashoid, pakkematerjalide laoseisu jälgimine
* väljastatavate kaupade koguste ja kuupäevade jälgimine ning väljastamiseks suunamine vastavalt saatedokumentidele

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
* Väga heal tasemel eesti keel
* Eelnev töökogemus kaupade komplekteerimises või laotöös
* Kiire mõtlemine ja organiseerimisvõime
* Võime töötada iseseisvalt ja süstemaatiliselt
* Pingetaluvus
* Arvutioskus
* Väga hea suhtlemis-ja läbirääkimisoskus
*Täpsus ja korrektsus, vastutustunne

Kõik nõudmised on nõudmised, mitte soovitusliku iseloomuga!

Ettevõte pakub

Pakume:
* Stabiilset pikaajalist töösuhet
* Usaldusväärset tööandjat kes peab oma töötajatest lugu ja maksab palka ALATI õigeaegselt
* Võimalust areneda ettevõttesiseselt
* Toredat kollektiivi
* Vastavalt tööle ka head/õiglast palka

Lisainfo

Palume kandideerida vaid inimestel, kellel tõsine soov töökohta vahetada või leida.
Kõikidele kandidaatidele tehakse taustauuring kohtuinfosüsteemis.

Tööaeg 9.00 - 17.30

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#325236

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. november 2013
Kuulutus sisestati:
11. november 2013

Softreflector OÜ on edukas tootmisettevõte. Toodame helkureid jm. selle märksõnaga ühilduvaid tooteid. Meie bränd on laialdaselt tuntud nii Euroopas kui mujal. Oleme usaldusväärve ja aus ettevõte nii klientidele kui töötajatele. Meie juurde on alati oodatud inimesed, kes otsivad tööd pikemaks ajaks. Hindame säravat mõistust, professionaalsust ja kaasamõtlemist!

Softreflector OÜ toodang kasvab aastast aastasse, seetõttu saame pakkuda tööd erineva valdkonna inimestele. Seekord otsime kohusetundlikku kompleteerimisosakonna meistrit.

Vaata rohkem