Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176773

Komplekteerimise kontroller

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Valmiskauba koormate kontrollimine saatelehtede alusel
  • Osalemine valmiskaubalao inventuurides

Ootused kandidaadile

  • Valmisolek vahetustega tööks
  • Hea arvutamisoskus
  • Ausus, täpsus ja usaldusväärsus
  • Väga hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • Korralik töötasu
  • Kindel töökoht rahvusvahelises ettevõttes
  • Õhtuses ja öises vahetuses tasuta transport tööle ja koju (Tallinna ja Kohila suunal)

Lisainfo

  • Töö on hooajaline ja kestab kuni 30.06.2009

Tööpakkumise number
#176773