Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643795

Komplekteerijate brigadir

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 9. märts 2020
Kuulutus aegub:27. märts 2020

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on käsitööd tegevate töötajate töö korraldamine, tööde kvaliteedi ja tähtaegsuse tagamine, töötajate juhendamine ja õpetamine, tööde aruandlsue teostamine

Ootused kandidaadile

tootmistöö kogemus,
teadmised inimestega tööst,
arvutikasuatmise oskused
eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
sõbralikku meelt
usaldusväärsus

Ettevõte pakub

vahetustega töö (päevased ja öised vahetused)
töötulemustest sõltuvat palka
ausaid töösuhteid
sõbralikku kollektiivi
7 päeva tasulist lisapuhkust aastas
Töötasu alates 900.-

Tööpakkumise number
#643795

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. märts 2020
Kuulutus sisestati:
9. märts 2020

AS Printall trükikoda kuulub Ekspress Gruppi. Ekspress Grupp on noteeritud
Tallinna Börsil. Klientideks on paljud kirjastajad Eestist, Baltikumist, Skandinaaviast ja ka mujalt
Euroopast. Toodangu hulka kuuluvad näiteks Eesti Ekspress, Eesti
Päevaleht, Eesti Naine, Anne & Stiil jpt.

AS Printall asub Tallinnas - Tala 4

Vaata rohkem