Värsked tööpakkumised

Komplekteerija/köögiabiline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236426

Tööpakkumise number

236426

Töö kirjeldus

Mamo otsib oma meeskonda nobedaid ja töökaid komplekteerijaid / köögiabilisi.
Otsime nii täistööajaga, kui ka poole kohaga töötajaid.
Igapäevaselt kuulub selle ametikoha tööülesannete hulka tooraine ettevalmistamine(tooraine puhastamine ja pesemine, salati rebimine, köögivilja tükeldamine
masinaga ja käsitsid jne), toitude komplekteerimine vastavalt retseptile ja kogustele(salatid, võileivad jne) ning kööginõude pesemine nõudepesumasinaga.
Kuna oleme pidevalt laienev ettevõte ning usaldusväärseid ja häid töötajaid on alati vaja, siis osavamatel ja tublimatel on võimalus kiiresti oma karjääriredelil
tõusta.

Nõudmised kandidaadile

Täpsust, kiirust, huvi toiduvalmistamise ja toitumise vastu, head pingetaluvust, soovi õppida ja ennast täiendada, ladusat suhtlemisoskust. Kasuks tuleb ka
eelnev töökogemus.
Kindlasti lisada CV-le kaaskiri!

Pakume huvitavat tööd päevasel ajal, häid arenemisvõimalusi ning eriti mõnusat rutiinivaba meeskonda.

Lisainfo

Elu on liiga lühike, et kolmandik magada, kolmandik tööl mööda saata ning ainult kolmandik elada. Ela ja tööta nii, et iga hetk oleks tähenduslik ja nauditav :)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. september 2011
Kuulutus sisestati:
16. august 2011

Avatakse uus Mamo!
Päris Tallinna südames.
Otsime oma seltskonda uusi naerusuiseid ja töökaid komplekteerijaid/köögiabilisi.