Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #636272

Komplekteerija

Firma nimi peidetud
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie tegusa tiimiga on oodatud liituma KOMPLEKTEERIJAD

Sinu peamiseks tööülesandeks on puidudetailide komplekteerimine vastavalt kvaliteedinõuetele.

Nõudmised kandidaadile

Töö on sobilik nii naistele kui meestele, oluline on töötahe, kohusetundlikkus ja valmisolek vahetustega tööks!

  • stabiilset tööd ja väärilist põhipalka, millele lisandub igakuine tulemustasu;
  • põhjalikku väljaõpet ning häid arenemisvõimalusi;
  • võimalust panustada ettevõtte jätkuvasse arengusse;
  • turvalist ja kaasaegset töökeskkonda;
  • sportimise ja vaba aja veetmise toetusi nii Sulle kui ka Su perele;
  • sooja toitu lõunapausil;
  • tasuta bussitransporti Võru, Parksepa, Väimela, Kääpa, Lasva ja Vastseliina suunal.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 9. veebruariks e-postiaadressile ylle.velt(at)barrus.ee või kandideeri tööportaali CV Keskus kaudu.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust, kutsume vestlusele
ning pakume võimalust töö ja ettevõttega tutvuda!

Soovid rohkem teada? Lisainfo telefonil 78 50 700

Tööpakkumise number
#636272

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2020

Barrus AS on 1993. aastal rajatud edukas puidutööstusettevõte Võrumaal. Ettevõtte põhitegevuseks on männist liimpuitkomponentide tootmine Skandinaavia suurimatele akna- ja uksetootjatele.

Vaata rohkem