Värsked tööpakkumised

Komplekteerija-tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398679

Tööpakkumise number

398679

Töö kirjeldus

- kaupade komplekteerimine vastavalt korjelehtedele
- komplekteeritud tellimuste kinnitamine laoarvestuse andmebaasis
- kauba saatedokumentide täitmine ja edastamine
- saabunud kaupade kontroll, paigutamine riiulitesse
- väljuva kauba toimetamine laadimisalasse
- laadimistööd tõstukiga ja käsitsi

Nõudmised kandidaadile

- eesti keele oskus
- laotöö kogemus (komplekteerimine)
- kohusetundlikkus, ausus, täpsus
- arvuti kasutamise oskus. MS Office
- tõstukijuhi kutsetunnistuse olemasolu soovituslik
- keskharidus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- 8 h vahetustega töö (hommikune vahetus al 6:30, õhtune vahetus al 14:30, nädalavahetused on vabad)
- tööandja transporti Tallinn <-> Itella (Asume Jüri aleviku lähedal)

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2015
Brutopalk:
Alates 795 EUR kuus

Itella Logistics OÜ on Itella Group'i kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb kaheksas riigis - Soome, Rootsi, Norra, Taani, Venemaa, Läti, Leedu, Eesti. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.