Värsked tööpakkumised

Komplekteerija-tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 161317

Tööpakkumise number

161317

Töö kirjeldus

Laohoidja-komplekteerija:

  • töötab ettevõtte laos.
  • tegeleb kaupade vastuvõtmisega, laopinnale paigutamisega, komplekteerimisega, markeerimisega ja väljastamisega, laoterritooriumi korrashoiuga
  • täidab ka muid klientidele lisateenuste osutamisega seotud tööülesandeid.
  • eeldab füüsilist vastupidavust, tehnilist taipu, kiirust, täpsust ja korrektsust.

Nõudmised kandidaadile

  • eesti ja vene keele valdamine suhtlustasandil.
  • korrektsus, täpsus ja vastutustundlikkus.
  • põhiharidus
  • Laos töötamise ja logistika kogemus ning tõstukijuhi tunnistus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

  • Tööaeg: E-L 8.00-16.30
  • Põhipalk. Lisaks töötulemustest sõltuvat boonustasu ja lisatasu ametialaste oskuste eest.
  • Ametialast koolitust
  • Rahulikku töökeskkonda
  • Toitlustamine kohapeal
  • Tööriietus
  • paindlik puhkusegraafik

Lisainfo

Lõpptähtaeg: 15.09.2008.a.
tel: 6379100
fax: 6379120
www.agrotarve.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2008
Kuulutus sisestati:
14. august 2008

Meie põhitegevuseks on aianduskaupade ja ehituskaupade jae- ning hulgimüük. Lisaks pakume klientidele tööstuskaupade laoteenuseid. Ettevõte on tegutsenud alates 1971.a.