Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151927

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valmistoodangu pakendamine, markeerimine ja komplekteerimine vastavalt kliendi tellimustele. Töös kasutatavad seadmed on kaalud ja pakendusmasin. Töö toimub madalamates temperatuuri tingimustes.

Ootused kandidaadile

* soovitavalt eelnev töökogemus laotöölisena, kaupade komplekteerijana
* ausus, täpsus, kohusetundlikkus, koostöövõime

Ettevõte pakub

* tublile tööle väärilist tasu

Tööpakkumise number
#151927

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
14. mai 2008

Ettevõte kuulub alates 2006. a detsembrist suurde AS Pere ettevõtete kontserni ning tegeleb lihasaaduste tootmise ja turustamisega - rümpade sisseostust ja ümbertöötlemisest lihasaadusteks (vorst ja sink) kuni müümiseni Eesti kaubanduskettides.
Asume Tartumaal Konguta vallas, Puhja külje all.

Vaata rohkem