Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #527984

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lattu saabuvate kaupade vastuvõtmine / väljastamine (töö skänneriga)
Kaupade komplekteerimine vastavalt saatelehele, arvetele
Kaupade ladustamine, dokumentide täitmine kaasaegsetes infosüsteemides
Inventuuride läbiviimine ehk lao seisude jälgimine ja kontrollimine
Lao korrashoid.
Muud laoga seotud ülesanded
Tööpäev 08:30 - 17:30

Ootused kandidaadile

Eelnevat töökogemust laos / terminalis
Oskab käsitleda erinevat laotehnikat ja omab tõstukijuhtimise kogemust
Korrektsus, ausus

Kasuks tuleb:
Vene keele oskus kõnes

Omalt poolt pakume pikaajalist töösuhet, toredat kollektiivi ning konkurentisvõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#527984

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. mai 2018
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2018

Via Express on transpordi- ja logistikaettevõte, kelle prioriteediks on kliendikesksus.
Meie klientideks on peamiselt alkoholi-, toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud logistikateenuseid.
Via Express pakub kvaliteetseimat ja kogu Eestit katvat logistika- ja jaotusveoteenust !

Vaata rohkem