Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247189

Komplekteerija

Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade komplekteerimine ja väljastamine
  • Kaupade vastuvõtt, markeerimine ja ladustamine
  • Toodete paigaldamine kliendi juures
  • Kaupade transport objektile
  • Toodete monteerimine

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus
  • Soov teha füüsilist pingutust nõudvat tööd
  • Eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Hea suhtlemisoskus
  • Autojuhiload

  • Töökohta edukas ja usaldusväärses ettevõttes ( „Eesti Edukas Ettevõte 2011”, "Pere- ja töötajasõbralik ettevõte 2011")
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Häid töötingimusi ja -töövahendeid
  • Enesetäiendus- ja arenguvõimalusi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Hea tehniline taip
  • Tõstukiga töötamise kogemus
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Positiivsus ja avatus

Tööpakkumise number
#247189

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2011

OÜ Puhastusimport on tegutsenud aastast 1994, meie esindused asuvad Tallinnas ja Tartus
ning meil töötab kokku üle 30 rõõmsameelse inimese.
Oleme juhtiv lahenduste pakkuja puhastus- ja kinnisvarahooldustoodete turul.
Valikus on rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid nagu Cleanfix, Hako, Kiehl, Kiilto, Vikan, Vileda, Sappax jpt.
Lisaks pakume puhastusvaldkonna professionaalidele tuge tootekoolituste näol,
puhastusmasinate tehnilises hoolduses ning logistika vallas.
Oleme rahvusvahelise mess-seminari "Puhastuspäev" korraldajad.