Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #135912

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõte asub Kesk-Sõjamäe ja Suur-Sõjamäe ristumiskohal, Ülemiste keskuse taga.
Tööülesanneteks:
* Kauba komplekteerimine Klientidele;
* Kaubaks elektriseadmed, kaablid (põhiosas), kastid (kaupadega töötamiseks vajalik hea füüsiline võimekus);
* Inventuuri läbiviimine.

Ootused kandidaadile

* Soovitavalt eelnev töökogemus laos;
* Täisealisus;
* Ausus, töökus;
* Füüsiline võimekus;
* Eesti keele oskus suhtlustasandil;
* Omandamisvõime, taiplikus, pealehakkamine.

Ettevõte pakub

* Püsivat ja kindlat töökohta;
* Meeldivaid ja sõbralikke töökaaslasi;
* Täistööaega, argipäeviti;
* Kindlat ja head töötasu.

Tööpakkumise number
#135912

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

CVKeskus.ee klient

Personalipunkt Extra OÜ Kliendiks on SLO Eesti AS.
SLO Eesti kuulub Sonepar Group'i emaettevõtte Sonepar Finland Oy kaudu, mis ühendab SLO nime kandvad ettevõtted SLO Oy, SLO Eesti AS, SLO Latvia SIA ja SLO UAB.
SLO Eesti AS on juhtiv professionaalne elektri- ja teletarvikute hulgimüüja Eestis. Ettevõte soovib olla klientidele parim koostööpartner, tagades oma tegevusega kõrge kliendirahulolu.

Vaata rohkem