Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70918

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi laomees-komplekteerijat, kelle põhiülesanneteks on:

- sissetuleva kauba mahalaadimine
- kauba nõuetekohane ladustamine
- kauba komplekteerimine vastavalt tellimustele
- kauba väljastamine klientidele
- üldise heakorra tagamine laos

Ootused kandidaadile

- lojaalsus ja korrektsus
- tõstukijuhi töökogemus ja/või kvalifikatsioon
- füüsiline vastupidavus, hea tervis
- positiivne ellusuhtumine ja hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- tööd graafiku alusel
- vajadusel erialast koolitust
- sõbralikku kollektiivi
Aasta brutopalk 160 000 krooni

Tööpakkumise number
#70918