Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167905

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kliendi poolt tellitud kaupade õigeaegne ja kvaliteetne pakkimine;
- Kauba komplekteerimine, komplekteeritud kauba seerianumbrite skänneerimine;
- Laoinventuuri tegemine;
- Lao heakorra eest vastutamine.

Ootused kandidaadile

Töö nõuab:
- korrektsust ja täpsust;
- suhtelmisoskust ja kohusetundilkkust;
- iseseisvust ja head õppimisvõimet;
- vähemalt algtasemel arvutitöö tundmist.

Kasuks tuleb:
- huvi logistika, arvutite ja IT kaupade vastu.

- Head võimalust karjääri alustamiseks ja täielikku väljaõpet;
- Täistööajaga tööd stabiilses rahvusvahelises firmas;
- Kaasaegset töökeskkonda ja mõnusaid kolleege;
- Kindlat sissetulekut ja tulemustest sõltuvat palka.

Lisainfo

Töökoha asukoht: Tallinn, Kalmistu tee 26F, tööaeg 8.30-17.30

Tööpakkumise number
#167905

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2008
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2008

GNT Eesti AS on Eesti vanim ja suurim arvuti- ja koduelektroonika kaupade hulgimüüja. Firma omanikuks on ALSO Group Sveitsist. Rohkem infot meie kohta leiab aadressidelt www.gnt.ee ja www.also.com. GNT Eesti koostööpartneriteks on üle 100 maailma tuntuimat IT kaupade tootjat ja klientideks ligi 600 IT ja koduelektroonika edasimüüjat üle Eesti.

Vaata rohkem