Värsked tööpakkumised

Komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117763

Tööpakkumise number

117763

Töö kirjeldus

- Kliendi poolt tellitud kaupade õigeaegne ja kvaliteetne pakkimine;
- Kaupade ladustamine kaubariiulitele;
- Kauba komplekteerimine, komplekteeritud kauba seerianumbrite skänneerimine;
- Laoinventuuri tegemine;
- Lao heakorra eest vastutamine.

Nõudmised kandidaadile

Töö nõuab:
- korrektsust ja täpsust;
- suhtelmisoskust ja kohusetundilkkust;
- iseseisvust ja head õppimisvõimet;
- vähemalt algtasemel arvutitöö tundmist.

Kasuks tuleb:
- huvi logistika, arvutite ja IT kaupade vastu;
- vene keele oskus.

- Head võimalust karjääri alustamiseks ja täielikku väljaõpet;
- Täistööajaga tööd stabiilses rahvusvahelises firmas;
- Kaasaegset töökeskkonda ja mõnusat meeskonda;
- Kindlat sissetulekut ja tulemustest sõltuvat palka.

Lisainfo

Töö aeg: 8.30-17.30

Töö sobib ka õppivatele või just kooli lõpetanud noortele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2007
Kuulutus sisestati:
1. august 2007

GNT Eesti AS on Eesti suurim arvuti- ja koduelektroonika kaupade maaletooja.
2006. aasta müügitulu oli 950 miljonit krooni.
GNT Eesti koostööpartneriteks on kokku üle 100 maailma tuntuimat IT kaupade tootjat (Hewlett-Packard, IBM, Microsoft, Samsung, Toshiba, Epson jpt) ja ligi 400 arvutustehnika ja koduelektroonika kaupade edasimüüjat üle Eesti.
Meie klientideks on edasimüüjad - parimad asjatundjad IT vallas, kelle professionaalsemaks teenindamiseks pakume pikaajalistel kogemustel põhinevaid logistilisi lahendusi.