Värsked tööpakkumised

Komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 61291

Tööpakkumise number

61291

Töö kirjeldus

1.Klaas- alumiinium avatäidete paigaldus.
2. Siseinterjööri toodete paigaldus (vaheseinad, garderoobid, lükanduksed jne.
Vaata meie tooteid: www.felistra.ee

Nõudmised kandidaadile

Oskus ja minimaalne töökogemus selles vallas.Täiendav väljaõpe firma poolt.

Pakume iseseisvat tööd Tallinna regioonis. Töö tükitöö alusel.Töövõtu erinevad variandid.
Oma firmaga. FIE. Lepinguline. Meie firma osakond.Tulevikus võimalus töötada ka
põhjamaades.Minimaalselt saab tööd teha kahekesi.Vajalik transport, millega saab liikuda ja ka kaupa vedada. Täpsem info: Tel.5015384

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
1. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
1. märts 2006
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 15000 EEK kuus

alumiiniumprofiilidest ja klaasist avatäidete tootmine-müük s.h. lükanduksed, klaasvaheseinad, lükandustega kapid ja garderoobid, rõdude lükandaknad, välisuksed, tuulekojad, klaasfassaadid, talveaiad.