https://www.cvkeskus.ee/60702

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60702

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajatakse kogenud, kohusetundlikku laotöölist toidukaupade komplekteerijaks.
Töö on vahetustega, aga mõlemad vahetused on päevased.


Ootused kandidaadile

- soovitav eelnev töökogemus;
- eesti keele oskus;
- eeldame korrektsust ja täpsust;
- kasuks tuleb elektritõstukiga töötamise oskus.


Ettevõte pakub

- asjalikku ja sõbralikku kollektiivi;
- töötasu vastavalt tehtud korrektsele tööle.


Tööpakkumise number
#60702
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Komplekteerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!