Värsked tööpakkumised

Komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 434902

Tööpakkumise number

434902

Firma nimi peidetud Komplekteerija

Töö kirjeldus

• Andmete õigeaegne ja täpne sisestamine.
• Algandmete kogumine ja säilitamise korraldamine.
• Laokannete teostamine.
• Tootmise töötajate tööaja andmete sisestamine ning tööajatabelite haldamine ja vormistamine.
• Tootmisjuhtide assisteerimine.

Nõudmised kandidaadile

• Sul on keskharidus.
• Sa valdad korrektselt eesti keelt.
• Sul on hea Office (Excel, Word) programmide kasutamise oskus.
• Sa oskad iseseisvalt töötada, oled korrektne, kõrge töövõimega, hea suhtlemisoskusega, täpne, kiire, hindad meeskonnatööd ning oled kohusetundlik.

Kasuks tuleb:
• Eelnev töökogemus andmetöötlussüsteemidega ja/või teadmised laoarvestuslikust liikumisest.
• Teadmised arhiivindusest.
• Majandusarvestuse põhimõtete tundmine arusaamise tasemel.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes. Pakume stabiilset töösuhet, mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Lisainfo

Katseajal maksame töötajale tunnitasu, katseaeg kestab neli kuud.
Peale katseaega tasustame tükitöö alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. august 2016
Kuulutus sisestati:
8. august 2016
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1700 EUR kuus

AS Saku Metall on 1991.a loodud eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle äritegevus alates 2000.a jaguneb kahe ärisuuna - uksetootmine ja allhange vahel. 2012.a suvest tegutsevad mõlemad ärisuunad AS Saku Metalli õigusjärglastena eraldi ettevõtetena: uksetootmine AS Saku Metall Uksetehasena ja allhange AS Saku Metall Allhanke Tehasena. Ettevõtete juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004. Kontsern pakub tööd ligi 270 inimesele.

AS Saku Metall Uksetehas on 2012.a suvel AS-ist Saku Metall eraldunud ettevõte, kelle tegevuseks on metalluste ja -konstruktsioonide tootmine. Uksetehasel on kaks tütarettevõtet - Soomes OY Saku Metall ja Eestis paigaldusteenust pakkuv OÜ SM INSTA. Uksetehase käive 2014/2015 majandusaastal oli üle seitsme miljoni euro.