Tööpakkumise number #735502

Komplekteerija

Ametro Personalirent OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • toodete komplekteerimine ja väljastamine klientidele

  • toodete autodelt mahalaadimine ja lattu paigutamine

  • muud abitööd laos

Ootused kandidaadile

  • kiirus ja täpsus

  • kohuse- ja vastutustundlikkus

  • eesti keele valdamine kõnes

  • eelnev komplekteerimiskogemus

  • tõstukiga töötamise kogemus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda

  • väljaõpet kohapeal

  • tööd E-R ühes vahetuses (E-N 11.00-20.00, R 09.00-17.00)

Lisainfo

Töökoht asub Peterburi teel. Tööd hetkel pakkuda kuni 31.12.2021.

Tööpakkumise number
#735502