Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316385

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba komplekteerimine
  • Komplekteeritud kaubaaluste markeerimine
  • Kaubaaluste ettevalmistamine väljastamiseks

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus, korrektsus ning ausus
  • positiivne ellusuhtumine ja hea pingetaluvus
  • sobivus füüsiliseks tööks
  • valmisolekut meeskonnatööks
  • valmisolekut õhtusteks tööpäevadeks algusega kell 14:00
  • eesti keele oskus suhtlustasanadil
Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus ning laotehnika kasutusoskus

  • püsivat töösuhet kiiresti arenevas ja nooruslikus ettevõttes
  • põhipalka, millele lisandub töötulemustest sõltuv boonus, keskmine brutotasu 700 € kuus
  • korralikke töövahendeid, kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
  • tööriietust
  • sõbraliku kollektiivi tuge

Lisainfo

CV-le lisada kindlasti MOTIVATSIOONIKIRI, milles selgitate enda sobivust meie ettevõttesse ja varasemaid töökogemusi.

Tööpakkumise number
#316385

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. august 2013
Kuulutus sisestati:
8. august 2013

Oleme 19-aastase kogemusega logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Põhiteenustena pakume kaupade ladustamis- ja komplekteerimisteenust, teostame saadetiste korje- ja jaotusvedusid ning tollindusega seotud asjaajamisi. Lisaväärtusete loomisel osutame klientidele pakendamise ja etikettimise teenuseid.

Vaata rohkem