Värsked tööpakkumised

Komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92807

Tööpakkumise number

92807

Töö kirjeldus

Kaasame pakkemasinate tööprotsessi inimese, kes komplekteerib töökaartide materjalid, tellib ja tagastab materjale koostöös laotöötajatega, jälgib tööde järjekorda ning assisteerib vajadusel masinajuhte.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame head õpivõimet, kiiret tegutsemist ning kohusetunnet. Töös esineb mõningast füüsilist koormust

Pakume kohapealset väljaõpet, meeldivat kollektiivi ning head palka.

Lisainfo

Töö sobilik pigem meesterahvale.

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2007
Brutopalk:
Alates 7000 kuni 8000 EEK kuus

Bong Eesti OÜ on rahvusvaheline ettevõte Kohilas,
mis tegeleb ümbrike tootmise ning pakendamisega.