Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126587

Komplekteerija piimalaos

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupade komplekteerimine vastavalt kaupluste poolt esitatud tellimustele

Ootused kandidaadile

  • füüsiliselt tugev
  • kohusetundlik
  • täpne
  • sobib vahetustega õhtune ja öine töö

Ettevõte pakub

  • stabiilset töösuhet
  • kaasaegseid töötingimusi
  • personalisoodustusi

Lisainfo

  • Ladu töötab P - R, puhkepäevad L + 1 päev graafikujärgselt.
  • Tööaeg piimalaos õhtuti ja ööseti kell 19.00-03.00.
  • Töökoht asub Kalda 7c, Tallinn (Pääsküla)
  • Töötasu: põhipalk 6000.- + tulemustasu + lisatasu õhtusel ja öisel ajal töötamise eest
teenimisvõimalus kokku ca 10 000 - 12 000 krooni (bruto)

  • NB! AMETIKOHT ON TÖÖ ISELOOMU TÕTTU SOBIV PIGEM MEESTELE !

Tööpakkumise number
#126587