Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63196

Komplekteerija - pesumaja töötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seose töömahu järsu kasvuga otsime oma meeskonda uusi tublisid komplekteerijaid, kelle tööülesandeks on:
* Saabunud määrdunud pesu kontroll ( sorteerimine, lugemine)
* Pestud pesu viimistlemine ja kontroll
* Klientidele pesu õigeaegne komplekteerimine ja kvaliteedi kontroll
* Vastavalt väljuvate treilerite järjekorrale tagada õigeagne kalandreerimine ja/või komplekteerimine
* Vajalike dokumentide vormistamine ( saatelehed )
* Informatsiooni õigeagne ja täpne edastamine töödejuhatajale

Ootused kandidaadile

  • tahtmine teha kvaliteetset tööd
  • täpsus, kiirus
  • eesti keele oskus
  • dokumentide vormistamise oskus (saatelehed)
  • informatsiooni edastamise oskus

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes

  • põhipalka, lisatasu ja tulemuspalka

Lisainfo

Asukoht: Tallinn, Männiku,Valdeku 109 G.

Ühistranspordiga - bussid nr. 33, 5 ja 32
Pihlaka peatus

Tööpakkumise number
#63196