Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179714

Komplekteerija (osalise tööajaga)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

pakendatud toiduainete komplekteerimine saatelehe alusel (salatid, võileivad ja muud toiduained);
väljastatava toodangu koguse ja sortimendi kontroll;

Ootused kandidaadile

eesti keele oskus;
täpsus ja kohusetundlikkus;
koostöövalmidus;
tervisetõendi olemasolu.

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi ja sõbralikku kollektiivi;
tööd rahvusvahelises organisatsioonis;
ettevõttepoolseid soodustusi;
tööd osalise tööajaga.

Lisainfo

Otsime komplekteerijat Fazer Amica Eesti AS Tänassilma teeninduskööki (Jälgimäe tee 14)
Töö vahetustega, 3 korda nädalas: T, N, P
Tööpäeva algus 09.00, tööpäeva lõpp 21.00
Tööruumide temperatuur. +4..+6°C

Tööpakkumise number
#179714