Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673110

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba komplekteerimine vastavalt esitatud müügitellimustele

Ootused kandidaadile

Meeskonnatöö oskus
Suhtlustasandil eesti keele oskus
Kohusetundlikkus, püsivus ja täpsus
Valmisolek töötada vahetustes (graafiku alusel)

Ettevõte pakub

Kohapealset väljaõpet
Töövahendeid ja tööriideid
Ettevõttepoolset erinevate toetuste (sh sporditoetus) paketti
Toetavat ja sõbralikku meeskonda
Tasuta transporti Haapsalust, Linnamäelt, Taeblast, Paliverest, Martnast

Tööpakkumise number
#673110

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2020
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2020

Ettevõte Rannarootsi Lihatööstus on 1994. aastal loodud, 100% Eesti kapitalil (ettevõte kuulub MAAG gruppi) . Rannarootsis töötab ca 190 inimest ja meie tehased asuvad Läänemaal ning Virumaal. Ühtlasi on Läänemaa Rannarootsi tehas ka üks maakonna suurimaid tööandjaid.
Rannarootsi tooteportfell on mitmekesine. Valikusse kuuluvate klassikaliste ja tuntud lihatoodete kõrvale lisandub igal aastal ka Eesti turul esmakordselt esitletavaid uudiseid, mis samuti endale kiiresti austajad leiavad. Igapäevaselt valib ligikaudu 35 000 inimest enda toidulauale mõne Rannarootsi toote.

Vaata rohkem