Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309988

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kauba komplekteerimine vastavalt töölehele
- komplekteeritud kauba pakkimine, markeerimine ja ettevalmistamine transpordiks
- kauba vastuvõtmine ja paigutamine
- vahetusejuhi abistamine jooksvates ülesannetes
- töökoha korrashoid
- osalemine inventuurides

Ootused kandidaadile

- kiirus
- täpsus
- kohusetundlikkus, ausus, täpsus
- võimalus töötada graafiku alusel

Kaasaegseid töötingimusi ja huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#309988

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 450 - 600 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2013
Lisainfo palga kohta:
Peale katseaja edukat läbimist vaadatakse palk üle

Linnamäe Lihatööstus on Eesti suurim ulukilihast lihatoodete valmistaja, lisaks valmistame tooteid sea- ja veiselihast.
Meie tooted on kõrge kvaliteediga, eksklusiivsed lihatooted.

Vaata rohkem