Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #545704

Komplekteerija / laadija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaubariiulisse ruumi tegemine ning kaupade korrastamine kaubariiulis;
kaupade komplekteerimine ja pakkimine vastavalt tellimustele kasutades pihuarvutit;
kaupade vastuvõtmine, koguste kontrollimine ja paigutamine kaubariiulisse;
konteinerite mahalaadimine;

Ootused kandidaadile

eesti keele oskus suhtlemistasandil;
kohusetundlikkus ja ausus;
initsiatiivikus ja iseseisvus;
töö on sobiv meesterahvale;

Ettevõte pakub

tööd edukas ja arenevas ettevõttes;
heale töötajale makstakse korralikku palka;
kaasaegseid töötingimusi;
töö toimub E.-N. 10.00-19.00; R.8.00-17.00 (öövahetusi ei ole, nädalavahetused on vabad);
meie juurde on võimalik tööle tulla ühistranspordiga;

Lisainfo

Vastame ainult meile sobivatele kandidaatidele.

Tööpakkumise number
#545704

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 900 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. august 2018
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2018

Tööpakkuja on 1994 a. loodud eesti erakapitalil baseeruv Tallinnas Lasnamäe Linnaosas laologistikateenuseid pakkuv ettevõte. Pakume nii tolli-,aktsiisi- kui tavalao teenuseid. Meie eesmärgiks on personaalne lähenemine iga kliendi vajadustele läbi professionaalse ja sõbraliku meeskonna ning logistiliselt soodsa asukoha.

Vaata rohkem