Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55687

Komplekteerija - laadija (puidutsehhi)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Puitdetailide süsteemne ladustamine riiulitesse ning põrandale selleks ettenähtud kohta.
  • Karkassi detailide komplekteerimine ja transportimine montaažitsehhi.
  • Puitdetailide laadimine ja transportimine ettenähtud kohta.
  • Töötamine puidutsehhis.

Ootused kandidaadile

  • Initsiatiivikus ja iseseisvalt töötamise oskus
  • Kohusetundlikkus ja täpsus
  • Soovitavalt keskharidus

Ettevõte pakub

  • Põhipalka ja lisatasu
  • Ajakohast töökeskkonda
  • Sportimisvõimalusi

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata cv kas läbi cvkeskuse või kontaktandmetes märgitud e-postile, faksile. Pakutav töökoht ei sobi tudengitele!

Tööpakkumise number
#55687