Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150776

Komplekteerija / külmlattu

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade lõplik komplekteerimine/kokkupanek, kaubakonteinerite kiletamine ja ettevalmistamine laost väljaveoks.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • täpsus ja korrektsus
  • füüsiline vastupidavus
  • täisealine

Ettevõte pakub

  • stabiilset töösuhet
  • kaasaegseid töötingimusi
  • personalisoodustusi

Lisainfo

  • Töötamine vahetustega, tööaeg 15.00-23.00 ja 19.00-03.00;
  • Ladu on avatud pühapäevast reedeni.
  • Puhkepäevad L+1 päev graafiku alusel;
  • Laos töötab jahutussüsteem. Laoruumide temperatuur +2- +6 kraadi;
  • Töökoht asub aadressil Kalda 7c, Tallinnas (Nõmme linnaosa);
  • Töötasu: põhipalk 8000.-/bruto + lisatasu kuni 6000.-/bruto;
  • Töö iseloomu tõttu on ametikoht sobiv pigem meestele.

Tööpakkumise number
#150776