Tööpakkumise number

602857

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on graafiku alusel toodete komplekteerimine, toodangu vastuvõtmine tootmisest ning nende paigutamine lattu ning toodangu paigaldamine komplekteerimise alale.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui oled heas füüsilises vormis, aktiivne ja liikuv ning valdad ka eesti keelt. Ootame sinult kohusetundlikkust ja ausust oma töös. Oluline on, et säilitad tähelepanelikkuse ja täpsuse ka suure töömahu korral.


Ettevõte pakub

Pakume sulle stabiilset töösuhet, meeldivat kollektiivi, ettevõttepoolseid soodustusi ning ühisüritusi ja kindlat sissetulekut. Tagame töövahendid ja -riided. Väljaõpe töökohal. Põhipalgale on võimalik teenida lisa ka heade tulemuste eest.Lisainfo

Töö temperatuuril +2 - +6. Kandideerimiseks palun saata CV hiljemalt 30.06.2019 e-posti aadressile piim(at)farmi.ee


Asukoht:
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 540 EUR kuus
Soovin kandideerida

Komplekteerija


FARMI PIIMATÖÖSTUS AS

AS Farmi Piimatööstus on 100% kodumaisele kapitalile kuuluv värskest kvaliteetsest kodumaisest toorainest Farmi piimatooteid valmistav ettevõte. Meie tooteportfellis on Eesti esimene hapukoorega kodujuust ja koorene jogurt, esimene kodumaine kreeka-tüüpi jogurt – Eesti Parim Piimatoode 2014 ja Eesti Parim Toiduaine 2014 ning pudelijoogid, Farmi Köögi toorjuust – Eesti Parim Piimatoode 2011, hapendatud täispiim- Eesti Parim Piimatoode 2016 ja Farmi skyr Eesti Parim Toit Tervisele 2017. Farmi soovib ka edaspidi olla innovatiivne ja uudne - tule ja muuda koos meiega Eesti piimatoodete turgu!

Avan ettevõtte profiili