Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #744296

Komplekteerija jahelaos (öisesse vahetusse)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade vastuvõtt ja ladustamine
  • Kaupade komplekteerimine vastavalt müügitellimustele
  • Töö toimub ladudes temperatuuriga 0...+6 °C

Ootused kandidaadile

  • Soov ja tahe teha laotööd
  • Hea füüsiline vastupidavus
  • Kiirus, täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil (vajalik on eestikeelsetest komplekteerimislehtedest arusaamine)

Ettevõte pakub

    Omalt poolt pakume

  • Töölesõidu kompensatsiooni
  • Täistööaega graafiku alusel esmaspäevast laupäevani.

Vahetused: E,K,R algusega kell 00.00                                                                                     T,N algusega kell 02.00 ja                                                                                     L 07.00 - 12.00 (kaks korda kuus)

  • Ettevõtte poolset erinevate toetuste paketti (sealhulgas sporditoetus)

  • Töökoht asub aadressil Põrguvälja tee 31, Assaku.

Tööpakkumise number
#744296