Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #745539

Komplekteerija jahelaos

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade vastuvõtmine ja ladustamine

  • Kaupade komplekteerimine vastavalt müügitellimustele

  • Töö toimub ladudes temperatuuriga 0...+6 °C

Ootused kandidaadile

  • Soov ja tahe teha laotööd
  • Hea füüsiline vastupidavus
  • Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil (vajalik eestikeelsetest komplekteerimislehtedest arusaamine)

Ettevõte pakub

  • Kindel töökoht, kindel palk palgapäeval
  • Töölesõidu kompensatsiooni
  • Tööaeg E-R (tööaeg kokkuleppel)

  • Ettevõtte poolset erinevate toetuste (sealhulgas sporditoetus) paketti ja oma töötaja soodustusi

  • Töökoht asub aadressil Põrguvälja tee 31, Assaku, Rae vald

Tööpakkumise number
#745539