Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340198

Komplekteerija (hooajaline)

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade komplekteerimine, pakkimine, paigutamine ja laadimine

Ootused kandidaadile

- täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus
- füüsiline vastupidavus
- hea pingetaluvus

Kasuks tuleb:
- töökogemus komplekteerijana
- tõstukijuhi load

Ettevõte pakub

- väljaõpet
- motiveerivat töötasu (tükitöö)

Lisainfo

- töö on ajutine (kuni 29.08. 2014)
- töö on seotud pideva raskuste käsitsi teisaldamisega ja sobib töötervishoiu nõuete kohaselt ainult meestele
- töö toimub vahetuse ajakava alusel (sh.öötöö)
- töökoht asub logistikakeskuses Tähtvere külas Tartumaal

Tööpakkumise number
#340198

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. mai 2014
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2014

Pikaajaliste traditsioonidega suurim Eesti joogitootja (õlu, mahl, karastusjoogid, veed, siidrid jne).

Vaata rohkem