Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534214

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 10. mai 2018
Kuulutus aegub: 8. juuni 2018

Töö kirjeldus

Kaupade korrektne ja vigadeta komplekteerimine vastavalt komplekteerimislehele.

Ootused kandidaadile

Komplekteerija ametikoht sobib inimesele:

  • kes on täpne, kohusetundlik
  • kes on füüsiliselt vastupidav
  • kelle jaoks vahetustega töö ei ole probleem
  • kes valdab eesti keelt suhtlustasandil
Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus laos
  • tõstukijuhi lubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • võimalust areneda koos ettevõttega
  • töötulemustest sõltuvat töötasu
  • vahetustega tööd (s.h öötöö)
  • tasuta bussitransporti Tallinnast/ Tallinnasse
  • staažipuhkust

Lisainfo

Töö toimub vahetustes töögraafiku alusel üks nädal päeval 7:00-15:30, teine nädal öösel 22:00-6:30.
Töötajate transpordi Tallinnast/Tallinnasse korraldab tööandja.
Tööaega arvestatakse summeeritud tööajaarvestuse põhjal ja arvestusperioodi pikkus on 1 kuu.
Töötamiseks laos on vajalik tervisetõend.

Lao asukoht Kalmari 10, Lagedi, Rae vald.

Tööpakkumise number
#534214

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
10. mai 2018

AS Via 3L on 2001 aastal tegevust alustanud logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientideks on peamiselt toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud logistikateenuseid.
Ettevõttes töötab täna üle 230 töötaja ja meie hallata on üle 50 000 ruutmeetri modernset laopinda, mis võimaldab pakkuda klientidele kõiki lao- ja logistikateenuseid nii tavatemperatuuri laos, kui ka jahe ja sügavkülma eritemperatuuridel.

Vaata rohkem